MONTER PŁYT WARSTWOWYCH - zakwaterowanie i dojazd ID Oferty: 126335
logo firmy AP VECTOR
18-03-2019
Instalacje/Montaż/Serwis, Monter konstrukcji
Raamsdonksveer, Holandia
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
11 - 13 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski, niderlandzki, niemiecki
prawo jazdy B
AP VECTOR
Firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!
Obecnie do pracy na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER PŁYT WARSTWOWYCH (konstrukcje stalowe)

Obowiązki:
• montaż płyt warstwowych, paneli elewacyjnych i blach płaskich
• wykonywanie i montaż obróbek blacharskich

Wymagania:
• ubezpieczenie w ZUS-ie lub KRUS-ie
• udokumentowane doświadczenie jako monter różnych systemów płyt warstwowych, paneli ściennych (min. 1 rok)
• znajomość rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny 2osoby na brygadę)
• prawo jazdy
• mile widziane uprawnienia na podnośniki (nożycowe, przegubowe, teleskopowe), oraz uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
• Wysokie wynagrodzenie godzinowe (dodatkowo doliczony dodatek godzinowy za dojazdy, dodatek wakacyjny 8%, dieta 55E/dziennie)
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
• opłacone mieszkanie w dobrym standardzie (w pełni wyposażone)
• opłacony dojazd do Holandii oraz powrót do kraju (auto firmowe)
• odzież roboczą oraz narzędzia
• stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)

MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).