Monter Rusztowań/ Izolacji Holandia, Belgia ID Oferty: 24298
Budownictwo - Rusztowania, Monter
Dordrecht, Holandia
umowa zlecenie; praca stała
8 - 14 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Monter Rusztowań/ Izolacji

Zakres obowiązków:
• Montaż i demontaż rusztowań
• Montaż izolacji na obiektach przemysłowych i rafineriach
• Umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

Oczekiwania:
• Uprawnienia montera rusztowań/ izolacji mile widziane
• Dodatkowy atut uprawnienia do montażu rusztowań (holenderskie)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 - dobre podstawy,
• Szkolenie VCA , Steigerbower A/B,
• Umiejętność pracy w zespole

Osobom bez doświadczenia, pragnącym rozpocząć pracę w charakterze montera rusztowań, proponujemy przygotowanie do zawodu.

Proponujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
• Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce
• Pracę w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
• System szkoleń podnoszących kwalifikacje
• Transport i zakwaterowanie
• Możliwość stałej pracy ( cały rok)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji