Monter rusztowań ID Oferty: 143458 Monter rusztowań - praca od zaraz ! Montagewerk BV
510 - 520 EUR netto/tydzień
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 15-05-2019
510 - 520 EUR netto / tydzień
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy B
Monter rusztowań

Dla różnych klientów w Holandii poszukujemy doświadczonych monterów rusztowań.
Jesteś nim? Przeczytaj poniżej informacje dotyczące oferty!

Zakres obowiązków:
Praca będzie polegała na montażu i demontażu przeróżnych konstrukcji rusztowań.
Wymagania:
-Certyfikat montera rusztowan z logo DNV-GL
-Certyfikat VCA
-Minimum jeden rok doswiadczenia
-Umiejętnośc pracy w zespole
-język holenderski, angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
-praca na pełen etat
-holenderska umowa
-tygodniowe wypłaty
-transport w razie potrzeby + karta do tankownia
-wyposażenie w postaci torby z narzędziami i szelkami , buty zapewnione przez pracodawcę
-zakwaterowanie (pokoje jednosobowe)

Chesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami jak najszybciej !