MONTER NACZEP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, Belgia ID Oferty: 35279
Mechanika, Monter
Lokeren, Belgia
umowa o pracę; praca stała
wynagrodzenie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - dużej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER NACZEP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, Belgia

Opis stanowiska:
- naprawa konstrukcji samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, itp.
- budowa metalowych konstrukcji naczep, w tym spawanie konstrukcji na podwoziu i budowa naczepy
wg planu z dostępnych elementów,
- spawanie półautomatem (lub opcjonalnie TIGiem - osoby z doświadczeniem).
- praca na samodzielnym stanowisku
- praca wymaga skupienia i dokładności.

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętność spawania półautomatem (MIG/MAG - certyfikat niewymagany)
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność oceniania jakości spawu i jakości konstrukcji naczepy,
- znajomość języka ang., niem. lub francuskiego- w stopniu dobrym- warunek konieczny
Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości 14.5€ - 15€ brutto na godzinę,
- pracę 38 godzin tygodniowo (możliwe nadgodziny)
- bony żywnościowe 6€/dzień roboczy (wkład pracownika 1,09€)
- pracę na stałe.

Dodatkowe koszty:

- zakwaterowanie: 80€ tygodniowo,
- ubezpieczenie: 7.5€ miesięcznie