Murarze, brygady Murarzy, praca w Belgii ID Oferty: 111654
11-12-2018
Ogólnobudowlana, Murarz
Hasselt, Belgia
kontrakt; praca stała
3500 - 4500 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Opis stanowiska:
• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
• fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
• prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Oferujemy:
• legalną pracę,
• regularne opłaty faktur,
• atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,
• możliwość zakwaterowania,
• pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
• pomoc w zdobyciu A1,
• premie za polecanie fachowców.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).