Murarze, brygady do Belgii ID Oferty: 128869
11-02-2019
Ogólnobudowlana, Murarz
Harentals, Belgia
własna działalność; praca stała
14000 - 20000 PLN netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski, niemiecki, polski
prawo jazdy B
Opis stanowiska:
• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
• fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
Oferujemy
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Oferujemy:
• legalną pracę,
• regularne opłaty faktur,
• atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,
• możliwość zakwaterowania,
• pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
• pomoc w zdobyciu A1,
• premie za polecanie fachowców.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).