Murarz ID Oferty: 136716 Murarz -13 €/h netto(do 2860 € + zakwaterowanie) ForManWay
13 EUR netto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 14-03-2019
13 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Dilsen Stokkem, Belgia

Zadania:
- Murowanie z różnych materiałów(bloczek, porotherm, cegła)
- Betonowanie wieńców, montaż nadproży, belek stropowych
- mile widziana znajomość zabudowy GK

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe minimum 5 lat, w tym na elewacjach klinkier
- Znajomość rysunku technicznego
- Wydajność i dokładność
Firma oferuje:

- Umowę o pracę na pełen etat, praca długoterminowa
- Pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą
- Atrakcyjne zarobki, nadgodziny w tygodniu i soboty,
- Bezpłatne zakwaterowanie, w tym media i nielimitowany internet,
- Dodatek mieszkaniowy 2 €/h netto do stawki godzinowej (do najmu mieszkań prywatnych)
- Bezpłatne dojazdy do pracy
- Dogodny system urlopowy
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii
- Stała opieka i wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Rekomendacja ForManWay;
Twoim przyszłym Pracodawcą jest nasz stały Klient z którym współpracujemy już drugi rok. Firma działa w sektorze: mieszkaniowym, usługowym, budynków użyteczności publicznej oraz lokalnej architektury drogowej. Przede wszystkim jednak, to po prostu sprawdzona, rzetelna firma, która szanuje i dba o swoich pracowników. Zapraszamy do kontaktu.