Murarz Belgia ID Oferty: 139639
19-04-2019
Praca fizyczna, Murarz
Antwerpia, Belgia
kontrakt; praca stała
16000 - 18400 PLN brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski, niderlandzki, niemiecki
prawo jazdy B
Bouw en Installatie Europ jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim od wielu lat, zatrudniamy specjalistów z różnych sektorów branży budowlanej. Na obecną chwile poszukujemy murarzy chętnych podjęcia pracy na terenie Belgii, rozpoczęcie pracy 24.04.2019. Osoby chętne podjęcie stałej współpracy na rynku zachodnim oraz polskim zapraszamy do kontaktu.

Od kandydata oczekujemy:
- Doświadczenie jako murarz
- Znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Estetyka w wykonywaniu pracy
- Mile widziana znajomość języka ang. / niem. / niderlandzkiego
- Prowadzenia własnej działalność gospodarczej (mile widziane)
- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
- Brygady murarskie mile widziane

Obowiązki:
- Praca z materiałami: Ytong, Porotherm, klinkier
- Budowa ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych
- Praca na rożnych projektach
Oferujemy
- Legalne zatrudnienie, stawka 18, 45 - 19, 68 Euro brutto
- Dogodny system płatność
- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych
tygodniach.
- Odzież roboczą
- W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje max dwuosobowe, łazienka,
kuchnia, salon, pokoje max dwuosobowe
- Jednorazową premię okolicznościową
- Mmożliwość pracy na stałe
- Opiekę koordynatorów

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień na nasz adres mailowy: rekrutacja bouw-en-installatie.eu
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska murarz. Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu