Murarz na klinkier, 2970 € NETTO , bezpł. kwatera! ID Oferty: 139677
12-04-2019
Ogólnobudowlana, Murarz
Maasmechelen, Belgia
umowa o pracę; praca stała
13 - 14 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Zadania:

Wznoszenie ścian z różnych materiałów
Murowanie fasad klinkierowych

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
Znajomość rysunku technicznego
Punktualność, dokładność
Mile widziane 3-4 osobowe zespoły z własnym samochodem
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem (wymagana 1 osoba na zespół)
Gotowość na długoterminową współpracę
Umowę o pracę na etat i pełne ubezpieczenie
Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
Nadgodziny w tygodniu i soboty
Mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, dojazdy do pracy, nielimitowany internet,
Do najmu mieszkań prywatnych dodatek mieszkaniowy (2 euro netto /roboczo-godzina)
Pokrycie kosztów dojazdów do pracy; "kilometrówka"
Regularny system płatności co 10 dni
Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Belgii i badań lekarskich
Stała opieka i wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Rekomendacja ForManWay
Twoim przyszłym pracodawcą jest Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w Belgii działająca w sektorze: mieszkaniowym i budynków użyteczności publicznej oraz lokalnej architektury drogowej. Pracodawca zapewnia front robót przez cały rok oraz dobre warunki mieszkaniowe w pokojach dwuosobowych, mieszkania w pełni wyposażone, z internetem. Dla pracowników wynajmujących własne kwatery dodatek mieszkaniowy 2 € netto do każdej h pracy.
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy