Murarz ID Oferty: 140226 Murarz Runtime Polska Sp. z o.o.
12.5 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 18-04-2019
12.5 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Nasza firma „Runtime Polska Sp. z o.o.” (KRS 4261) jest polskim oddziałem konsorcjum Runtime Services GmbH. Jesteśmy specjalistą w zakresie usług rekrutacji personelu technicznego.

naszych renomowanych klientów z branży budowlanej poszukujemy do Gelsenkirchen zaraz 2 pracowników na stanowisko: MURARZ

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:
- udokumentowanego wykształcenia kierunkowego w zawodzie: murarza lub w zawodach pokrewnych
- co najmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie
- odpowiedzialności, sumienności, dokładności i precyzyjności w pracy
- umiejętności pracy w zespole
- co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego (mile widziany certyfikat ukończenia kursu)
- posiadania ważnego prawa jazdy kat. B
- posiadania samochodu na wyjazd (co najmniej 1 osoba w grupie)

Zakres obowiązków pracownika:
• prace murarskie na budowie nowych obiektów
• obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich
• prace ogólnobudowlane
Oferujemy:
- pracę na pełny etat
- niemiecką umowę umowę o pracę na czas określony
- stawkę co najmniej 12.50 EUR/godz. brutto
- dietę 24 EUR netto za 8h dzień pracy
- dodatkowe bonusy - dodatki do paliwa
- 6-miesięczny okres próbny
- darmowe zakwaterowanie
- pracę w przyjaznym zespole
- dopasowanie zadań do kwalifikacji pracownika
- profesjonalne wsparcie koordynatora
- od 24 do 30 dni urlopu w roku
- szkolenia i programy rozszerzania kwalifikacji we współpracy z naszymi partnerami zewnętrznymi
- ponad 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej i rzemieślniczej
- a także wyposażenie w wysokiej jakości narzędzia pracy i w środki ochrony osobistej pracownika w miejscu pracy

Dodatkowe informacje:
- mile widziane kilkuosobowe zespoły
- pracodawca zapewnia zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec