Operator CNC - od zaraz ID Oferty: 89851
Przemysł metalurgiczny/Obróbka metalu/Operatorzy maszyn CNC, Operator maszyn cnc
Jena, Niemcy
umowa o pracę; praca tymczasowa
15 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS High Quality Workers z siedzibą w Warszawie, oddziałami we Wrocławiu i Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Stanowisko: Operator CNC
Miejsce pracy: Niemcy, Jena

Opis stanowiska :
Obsługa tokarek, frezarek, automatów CNC
Wprowadzenie korekt
Ustawianie maszyn na odpowiednie parametry wg rysunku technicznego
Praca dla przemysłu kosmicznego i zbrojeniowego

Wymagania :
Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę (pokoje 2 osobowe)
• 15€/h brutto + dodatki wg iGZ
• Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
• Kontakt z opiekunem w kraju