Operator maszyn CNC/tokarz/frezer/ w Hofgeismar ID Oferty: 103300
Produkcja, Operator maszyn cnc
Hofgeismar, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
12.5 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski, niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Agencja Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 7106
poszukuje panów do prac przy obsłudze maszyn CNC w miejscowości Hofgeismar (Hesja).

Zakres obowiązków:
Poszukujemy pracowników do obsługi maszyn CNC/tokarzy/frezerów. Firma zajmuje się produkcją skrzyń biegów/ hamulców/ napędów. Wymagane jest doświadczenie lub wykształcenie w zakresie obróbki skrawaniem, a także dobra znajomość języka niemieckiego, bądź angielskiego.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość w stopniu komunikatywnym języka niemieckiego, bądź angielskiego,

- chęć do wyjazdu i pracy,

- dyspozycyjność,

- mile widziany samochód,

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenia - 12,50 euro brutto za godzinę pracy,

- ubezpieczenie zdrowotne,

- zagwarantowane zakwaterowanie,

- opiekę polskiego koordynatora,

- zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,