Frezer- Programista –Sinumeric- Heidenhain ID Oferty: 106240
Przemysł metalurgiczny/Obróbka metalu/Operatorzy maszyn CNC, Operator maszyn cnc
North Rhine-Westphalia, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
18 - 23 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski, niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Zadania:
Produkcja części o dużych gabarytach;
Obsługa oraz ustawianie maszyny, wykonywanie korekt, wprowadzenie zmian parametrów, dobór narzędzi ( m.in. Soraluce FL 12000,Soraluce FP 12000);
Programowanie z pulpitu maszyny ( Heidenhain, Sinumeric);
Pomiar oraz kontrola jakościowa wykonanych komponentów z użyciem narzędzi pomiarowychl;
Odpowiedzialność za wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

Ogólne wymagania :
Osoba doświadczona w pracy na 5-osiowych maszynach, przy produkcji większych detali;
Doświadczenie w samodzielnym programowaniu z rysunku w Heidenhain oraz Sinumeric;
Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Co oferujemy :
Praca dla bardzo nowoczesnej firmy, mocno rozwijającej się, z produkcją dla międzynarodowych klientów;
Firma specjalizuje się w inżynierii, produkcji dużych części konstrukcji nośnych, lotniczych i wyścigowych;
Stawka 18 - 23 € brutto (podstawy, na start), plus dodatki;
Możliwość pracy nadgodzinowej w zależności od potrzeb firmy (odpłatnie lub do odbioru jako czas wolny);
Ubezpieczenie zdrowotne;
Profesjonalną obsługę kandydata w ich języku ojczystym;
Kompleksową organizację rozmowy kwalifikacyjnej , zwrot kosztów podróży ( przez pracodawcę), wsparcie podczas relokacji;
Pracę w profesjonalnym środowisku, możliwość rozwoju umiejętności w nowoczesnej technologii.