Programista-operator CNC Mazak (FTFM/01/17) ID Oferty: 35349
Przemysł metalurgiczny/Obróbka metalu/Operatorzy maszyn CNC, Operator maszyn cnc
Tongeren, Belgia
umowa o pracę; zatrudnienie przez agencję pracy
wynagrodzenie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski, niderlandzki, niemiecki
prawo jazdy B
Opis stanowiska:

Praca na samodzielnym stanowisku operatora i programisty frezarek lub tokarek/centrum tokarsko-frezarskiego CNC ze sterowaniem Mazatrol.
Praca na maszynach Mazak (frezarki: M32, M-Plus, Fusion 630, Metrix Nexus, tokarki/centrum tokarsko-frezarskie: Fusion 630, Matrix Nexus, MT-Pro, Nexus 2, Matrix 2).
Programowanie i obsługa maszyn CNC zgodnie ze specyfikacjami technicznymi.
Rozumienie i oznaczanie tolerancji wymiaru, kształtu i położenia.
Znajomość narzędzi skrawających.
Znajomość prędkości cięcia, wsadów i głębokości rowków.
Wybór/wymiana odpowiednich narzędzi.
Kontrola jakości i wprowadzanie ewentualnych poprawek.
Praca z takimi materiałami, jak stal, stal nierdzewna, aluminium.
Dokonywanie pomiarów przy użyciu mikrometru, suwmiarki, wysokościomierza (TESA Hite Scan).
Wymagania:

Doświadczenie: minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty i operatora tokarek/frezarek CNC Mazak.
Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.
Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, pisania programów i ustawiania maszyny.
Umiejętność wykonywania pomiarów przy użyciu różnego rodzaju narzędzi.
Własny samochód - mile widziany.
Wysoka motywacja do pracy, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.