Operator suwnicy / BELGIA ID Oferty: 139472
11-04-2019
Ogólnobudowlana, Operator suwnic
Dilsen, Belgia
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
15.27 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową.

Lokalizacja: Belgia

Stanowisko: Operator suwnicy - prefabrykacja

Główne zadania:

• Obsługa suwnicy z poziomu 0
• Transport wewnętrzny i zewnętrzny dużych i ciężkich elementów
• Załadunek ciężarówek

Wymagania:

• Doświadczenie w transporcie dużych elementów za pomocą suwnicy
• Komunikatywna znajomość j.angielskiego
• Własny samochód
Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Wynagrodzenie 15,27 euro brutto/h
• Organizację zakwaterowania
• Współfinansowanie dojazdów do pracy na terenie Belgii
• Odzież roboczą
•Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".