Operator wózka widłowego ID Oferty: 113184
09-08-2018
Praca na magazynie, Operator wózka widłowego
Schweitenkirchen k. Monachium, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
10 - 12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Twoje obowiązki
• załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego czołowego
• magazynowanie towaru za pomocą wózków widłowych bocznych, wysokiego składu
• prace magazynowe

Nasze oczekiwania
• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
• mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych wysokiego składowania
• doświadczenie w pracy w halach magazynowych przy składowaniu, załadunku i rozładunku europalet
• znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem
• posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu na dojazdy do pracy będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
• Stawkę godzinową 10,20€ – 11,50€ + 25% dodatku za godziny nocne
• możliwość nieodpłatnego otrzymania niemieckich uprawnień na wózki widłowe
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony bez pośredników
• możliwość odpłatnego zakwaterowania