Operator wózka widłowego ID Oferty: 117870
14-09-2018
Praca na magazynie, Operator wózka widłowego
Ludwigsfelde, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
(oferta bez zakwaterowania)

Work Service Deutschland składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Ludwigsfelde w systemie dwuzmianowym jako operator wózka widłowego

Opis stanowiska:
• wykonywanie operacji magazynowych: rozładunek i załadunek towaru, transport towaru na terenie magazynu, składowanie,
• prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie,
• ogólne prace magazynowe,

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego stopniu komunikatywnym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy,
• własny samochód,
• uprawnienia na wózek widłowy,
• gotowość do pracy zmianowej i weekendowej,
Oferujemy:
• umowę o pracę na warunkach niemieckich,
• ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych z obsługą w języku polskim AOK,
• odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,
• możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),
• premie uznaniowe,
• płatny urlop 24 dni w skali roku,
• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,
• pełny etat wynosi 151 godzin miesięcznie, (AZK),
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 10,50€ brutto/godz,

Jesteś zainteresowany?
Przyślij swoje CV koniecznie z dopiskiem operator wózka.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adrian Sikorski - rekruter
Märkische Allee 15A
14979 Großbeeren
Deutschland

!!!OGŁOSZENIE SKIEROWANE DO MIESZKAŃCÓW STREFY PRZYGRANICZNEJ DĘBNO/KOSTRZYN/SŁUBICE/RZEPIN/TORZYM!!!

Work Service Deutschland - Naszą pracą jest znaleźć Ci Pracę!!!