Operator wózka widłowego ID Oferty: 147868 WIDLAK: BRAK PAPIERÓW? I TAK DAMY CI PRACĘ! OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
8000 PLN brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 23-07-2019
8000 PLN brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych, ale nie masz na to papierów? NIE SZKODZI! I tak damy Ci dobrą pracę jako operator wysokiego składu w Niemczech!

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Operator wózka widłowego (Niemcy)
Miejsce pracy: Gallin, Rostock

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego bocznego
- Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 8m
- Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
- Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Darmowy kurs obsługi wózka zakończony certyfikatem
- Atrakcyjną stawkę: 12 euro brutto/godzinę
- Pracę bez znajomości języków obcych
- Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
- Niemiecką umowę z gwarancją godzin
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO. OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. KRAZ 2590.