Opiekun medyczny ID Oferty: 122007 Pielęgniarz/Pielęgniarka/Opiekun medyczny ★★Sedulus Sp. z o.o.
1 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 16-10-2018
1 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Oczekujemy:
• - znajomości języka niemieckiego pozwalającej na komunikację (minimalny poziom: B1),
• - dyplomu ukończenia szkoły o specjalnościach: pielęgniarz, opiekun medyczny lub opiekun osób starszych z uznaniem na terenie Niemiec,
• - uwagi na potrzeby podopiecznych i wysoko rozwiniętej empatii
• - dobrej organizacji pracy własnej oraz odpowiedzialnego stosunku do wykonywanej pracy

Opis stanowiska:
• -pomoc i towarzyszenie naszym podopiecznym podczas czynności dnia codziennego,
-zapewnienie najwyższego standardu usług medycznych,
• -wsparcie podopiecznych podczas realizacji ich celów,
• - współpraca z „innymi działami” domu opieki (kuchnia, osoby sprzątające),
• - prowadzenie dokumentacji pacjentów,
• - dbałość o wizerunek domu opieki,
Oferujemy:
• -umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
• -możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego za pośrednictwem szkoleń,
• -bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji),
• -ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
• -dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta według taryfikatora BZA,
• -możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie),
• -bezpłatne ubranie robocze,
• -stałą pracę w renomowanym domu opieki,