Praca- opiekun/ka med. w domach opieki w Niemczech ID Oferty: 125395
11-12-2018
Lekarze/Personel medyczny/Farmacja, Opiekun medyczny
Heilbronn, Bremen, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
1700 - 1900 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
„ ZAOPIEKUJ SIĘ ” jest firmą, której profesją jest oferowanie pracy dla pielęgniarek, pielęgniarzy, opiekunów medycznych i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
Współpracujemy z domami opieki w Niemczech poszukującymi pracowników. Sprawdzamy wiarygodność, rzetelność i atrakcyjność ofert.
Chorym może opiekować się każdy, ale POWINNA osoba cierpliwa, empatyczna i posiadająca odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Miejsce pracy: Heilbronn i Bremen
Wynagrodzenie : podstawowe od 1700 - 1900 e dodatki i premie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Podstawowe obowiązki:
Samodzielna opieka nad pacjentami chorymi i/ lub potrzebującymi opieki
Pomoc w wykonywaniu zabiegów zleconych przez lekarza i pielęgniarki
Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej i pielęgnacja osoby podopiecznej
Pomiar ciśnienia krwi, temperatury, pulsu i oddychania
Wspieranie w wykonywaniu czynności samoobsługowych i podczas spożywania posiłków
Pracodawca oferuje:
1700 e – 1900 e miesięcznie + premie
Pracę na pełny etat po okresie próbnym
Umowę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego
Ubezpieczenie emerytalne w ramach pracowniczego programu emerytalnego wg. ustawy obowiązującej w Niemczech
Ubezpieczenie stomatologiczne oraz dodatkowe ubezpieczenie uzupełniające
Kursy i szkolenia
40 godzin w tygodniu roboczym
Możliwa praca w godzinach nadliczbowych ( płatne lub do odbioru- np. istnieje możliwość pracy po 10 godz. dziennie przez 3 tygodnie i wolny tydzień jako odbiór nadgodzin )
System dwu lub trójzmianowy ( zależnie od domu opieki/ kliniki )
Premia roczna, w Polsce jest to tzw. „trzynastka”, a w Niemczech pieniądze na Święta Bożego Narodzenia + premia urlopowa
Płatny urlop
Pomoc w uzyskaniu pieniędzy na dzieci ( Kindergeld ok 200 e, dziecko uczące się do 26 r. ż. )
Pomoc w znalezieniu mieszkania ( koszt mieszkania po stronie pracownika )
Osoby zainteresowane prosimy o:
kontakt tel. ,mail