Opiekun medyczny ID Oferty: 126236 Pielęgniarka - Pielęgniarz work’n europe
1200 - 2000 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 22-11-2018
1200 - 2000 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Dla naszego klienta zarejestrowanej, ambulatoryjnej firmy, świadczącej usługi pielęgniarskie w zakresie opieki medycznej i opieki nad osobami starszymi poszukujemy od zaraz zmotywowanych i zaangażowanych współpracowników do pracy w branży medycznej.

Lokalizacja: całe Niemcy

Opis stanowiska:

-pielęgnacja i opieka nad pacjentem w domowym otoczeniu,
-podawanie leków według zaleceń lekarza,
-sporządzanie dokumentacji pielęgnacyjnej,
-rozpoznawanie zmian u podopiecznego, określanie potrzeb dotyczących pielęgnacji oraz informowanie o nich lekarza prowadzącego,
-wsparcie podopiecznego w higienie osobistej oraz prostych codziennych czynnościach.

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim doświadczeniem,
-znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 potwierdzona odpowiednim certyfikatem (bądź chęć potwierdzenia takiej znajomości w najbliższym czasie),
-prawo jazdy kat. B,
-otwartość, pozytywne i przyjazne nastawienie do świata,
-chęć do dalszego kształcenia.
Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (stawka zależna od kwalifikacji i doświadczenia),
-ciekawą pracę 5 dni w tygodniu w systemie zmianowym,
-30 dni urlopu w roku,
-dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
-wsparcie w dalszym rozwoju według indywidualnych potrzeb,
-pomoc w uznawaniu polskich dyplomów na terenie Niemiec.