Irlandia- opiekunka osoby starszej z zamieszkaniem ID Oferty: 119442
30-10-2018
Opieka/Pomoc w domu, Opiekun/opiekunka osoby starszej
różne lokalizacje, Irlandia
umowa o pracę; praca stała
1460 - 1817 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Wymagania:
-język angielski – podstawowy/ komunikatywny (koniecznie)
-doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (co najmniej kilka miesięcy)
-mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

Opiekunka osoby starszej live-in.
Z zamieszkaniem w domu Podopiecznego/Podopiecznej. Podstawowy wymiar pracy- 35h/tydz. lub 42h/tydz. Nadgodziny płatne dodatkowo.

Obowiązki:
W zależności od indywidualnych potrzeb danego Podopiecznego/Podopiecznej:
higiena osobista
ubieranie
przygotowywanie posiłków
drobne prace domowe
dotrzymywanie towarzystwa
Poszukujemy sumiennych, pogodnych pań (preferowany wiek między 30 a 60 lat, ale nie jest to ścisłe wymaganie) mających doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (co najmniej kilka miesięcy) do opieki nad seniorami w ich własnych domach w Irlandii.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- 2 dni wolne w tygodniu,
- wolne święta lub podwójne wynagrodzenie w przypadku chęci pracy w święta,
- dodatkową wypłatę za nadgodziny,
- płatny urlop,
- ubezpieczenia,
- dodatkowe wynagrodzenie za nocne wstawanie,
- bezpłatne zamieszkanie,
- bezpłatne wyżywienie,
- bezpłatne media ( w tym internet),
- bezpłatne wewnętrzne szkolenia,
- zwrot pieniędzy za bilet do Irlandii,
- do dyspozycji pokój prywatny i wszelkie udogodnienia domu,
- wynagrodzenie podstawowe za 35h/tydz.- 1460 eu miesięcznie (każda nadgodzina płatna dodatkowo) lub za 42h/tydz.- 1817 eu miesięcznie.

Oferujemy pracę w różnych lokalizacjach, na terenie całej Irlandii.

Praca choćby od zaraz!!!