Opiekunka osób starszych/65835 Liederbach/28.02.18 ID Oferty: 94504
Opieka/Pomoc w domu, Opiekun/opiekunka osoby starszej
65835 Liederbach, Niemcy
umowa zlecenie; praca stała
1400 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Opieka dotyczy Pani w wieku 53 lat, mieszkającej w domku jednorodzinnym z mężem oraz dziećmi(20 lat), prawostronnie sparaliżowanej, po wylewie, która stara się poruszać samodzielnie. Mąż podopiecznej prawie cały dzień przebywa w pracy, nie ma go w domu. Podopieczna przestała mówić po wylewie, w chwili obecnej dopiero zaczyna rozmawiać. Podopieczna wstaje o różnych porach, dlatego też nie ma ustalonej godziny śniadania, mieszka z mężem i dwójką dzieci. Opiekunka ma dostęp do Internetu oraz telefonu(połączenia wychodzące do Polski na numery stacjonarne).

Choroby: prawostronny paraliż- po wylewie.

Pomoce medyczne: krzesełko do kąpieli.
Obowiązki Opiekunki: pomoc w codziennej higienie ciała, pomoc w jedzeniu(dzielenie posiłków na mniejsze porcje), pomoc w ubieraniu, gotowanie, pranie, sprzątanie(w piątki generalne sprzątanie), pomocy w ubieraniu/rozbieraniu, myciu( codziennie, Opiekunka ma do dyspozycji krzesełko), zakładaniu skarpet uciskowych( na miejscu dostępne jest specjalne urządzenie do naciągania skarpet) oraz w jedzeniu ( podopieczna spożywa posiłki sama, Opiekunka jedynie kroi jedzenie na mniejsze porcje).

Termin pracy: 28.02.2018- na dwa miesiące.

Wymagania: bardzo dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.