Praca na kampingu- osoby sprzatajace +Hausmeister ID Oferty: 54469
Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia, Pokojówka
Bremer, Regensburg, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
9 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Oferta pracy dla osob ze znajomoscia jezyka niemieckiego.
Poszukuje osoby (kobieta lub mezczyzna lub pary) do pracy na kampingu.

Miejsce pracy:
1 x okolice Bremen (kobieta lub mezczyzna)
1 x okolice Regensburg (mezczyzna)
1 x Morze polnocne (praca dla pary)

Opis stanowiska:
1.) Bremen: 1 osoba sprzatajaca domki kempingowe oraz placu (kobieta lub mezczyzna). Praca sezonowa do 31.10.2017
2.) Regensburg: 1 osoba (mezczyzna) prac konserwacyjne, prace ogrodowe, sprzatanie oraz prace porzatkowe na placu. Umowa o praca na czas nieokreslony.
3.) Morze polnocne: 2 osoby (para) sprzatanie domkow kampingowych oraz prace porzatkowe na placu. Praca sezonowa do 15.09.

Oczekiwania:
- znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie dobrym komunikatywnym
- samodzielnosc
- odpowiedzialnosc
- sumietnosc
- bez nalogow alkoholowych
Oferujemy:
- Zatrudnienie na niemieckich warunkach, umowa o prace zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca
- zatrundienie na pelny etat, na czas nieokreslony
- Stawka godzinowa 9.00 Euro/h brutto
- 40 godz. - 48 godz. w tygodniu (~1.100, - -1.200, - Euro netto/mc)
- zapewnione zakwaterowanie (Bremen: przyczepa kampingowa, Regensburg: pokoj jednoosobowy) pracodawca potraca na koniec miesiaca (100, - Euro od osoby).

Kandydatow spelniajacych wymagania prosze o przeslanie CV.

Telefon 0049160-2163542 (PN - PT od 08:30-16:00)