Pakowacz ID Oferty: 119761 +++PAKOWANIE URZĄDZEŃ KUCHENNYCH / BEZ WIEKÓWKI :) ★★COSMOWORKER - PRACA ZA GRANICĄ
10.42 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 23-05-2019
10.42 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Praca długoterminowa.
Stawka 10, 42€/h brutto (podstawa 9, 65 € + dodatki).
Stawka dla wszystkich kandydatów
Stała, gwarantowana ilość 40 godzin pracy w tygodniu.
Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej, nowoczesnej firmie.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane prawo jazdy.
Rozbudowujemy zespół zadowolonych pracowników.
Oferta ta może być skierowana do par.

Opis stanowiska:
różne zakresy prac w zależności od stanowiska,
prace długotrwała,
praca w systemie 1-zmianowym (7:00-15:30 + nadgodziny)
stanowiska pracy dobieramy wspólnie z kandydatami, według ich preferencji i możliwości, spośród następujących stanowisk pracy:
kompletowanie zamówień,
pakowanie,
kontrola jakości,
załadunek.

Wymagania:
wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
mile widziane aktualne zaświadczenie o niekaralności,
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę 10, 42€/h brutto (podstawa 9, 65 € + dodatki),
gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 95, 00 € za tydzień,
koszt ubezpieczenia: 22, 39 € za tydzień,
dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy