BONUS! Świąteczna oferta pracy! Holandia! ID Oferty: 125384
12-12-2018
Produkcja, Pakowacz
Zaandam, Holandia
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
12.26 EUR brutto / godzina
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Wyjedź już teraz i dodatkowo zgarnij 100 euro na rękę, darmowe zakwaterowanie przez tydzień i 50 euro dopłaty do biletu!

Coraz bliżej Święta, a wraz z nimi wydatki, których już nie musisz się bać! Z naszą ofertą pracy zagwarantujesz sobie i swoim najbliższym prawdziwie magiczne i szczęśliwe Boże Narodzenie!

Miejsce pracy: Biegun Pół… eee, Holandia

Razem sprawimy, że te święta będą szczęśliwe również dla innych! Pracując w Hilton Foods Holland pomożesz przygotować smakowite produkty, które potem zdominują wigilijne stoły w całej Holandii!
Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

• Kup najpiękniejsze prezenty dla Swoich bliskich dzięki naszej stawce godzinowej 12,26€/h z dodatkami!
• Pracę na zmiany – poza płatnymi dodatkami zmianowymi (nawet do 100%!), to także dodatkowy czas, który możesz poświęcić na przygotowanie swoich wymarzonych świąt!
• Darmowy posiłek na zmianie popołudniowej (oszczędności, oszczędności, oszczędności!!!)
• Co tydzień prezent od firmy! (mniam!)
• Możliwość rozpoczęcia praktycznie od zaraz!
• Transport i zakwaterowani

Nie pytaj w liście do Świętego Mikołaja, jak mieć najfajniejsze Święta! Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a zapracujesz na nie sam/a!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force ). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym kliento