Generalni asystenci w hotelu Anglia/Szkocja. ID Oferty: 45059
17-04-2019
Turystyka/Hotelarstwo/Gastronomia, Personel hotelowy
Anglia, Wielka Brytania
umowa o pracę; praca stała
6000 - 8000 PLN brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

OPIS STANOWISKA
Zadania generalnego asystenta to: sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni. Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

Wynagrodzenie 7,83 GBP/h brutto. Hotele oferuję dużo godzin pracy oraz darmowe wyżywienie podczas pracy i w dni wolne. Hotele zapewniają tanie zakwaterowanie, 45-48 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu.
Hotele oferują kontrakt na 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu w roku.
Kwota wolna od podatku w Anglii to aż 11850 GBP
PARY MILE WIDZIANE

Wymagania

- CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem
- gotowość do przyjazdu do pracy w 7-10 dni od pozytywnego wyniku interview
- gotowość do pracy na min 3-6 miesięcy
- komunikatywna/dobra znajomość j. angielskiego
- pracowitość
- uczciwość

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydami. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM