Piekarz ID Oferty: 66096 Piekarz/ cukiernik/darmowe mieszkanie Kirsch Services Sp.z o.o.Sp.K
1400 - 1600 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 15-05-2019
1400 - 1600 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymy firmami logistycznymi.

Piekarz

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie składników do produkcji
- kontrola jakościowa gotowych artykułów

Wymagania:
- wykształcenie w zawodzie piekarz lub cukiernik lub doświadczenie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- punktualność, samodzielność, dokładność
- znajomości języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację

Oferujemy:
-umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostępem do świadczeń socjalnych)
- darmowe mieszkanie w pokoju 2 osobowym
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wsparcie organizacyjne (dojazd do pracy/szkolenia/formalności) na miejscu pracy
- opiekę polskiego koordynatora