Pielęgniarz/pielęgniarka ID Oferty: 122380 Pielęgniarka/Pielęgniarz z uznaniem dyplomu Tempuskontor GmbH
23 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 16-05-2019
23 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Praca w Berlinie? A może w Koblencji?

Poszukujemy pielęgniarek / pielęgniarzy różnych specjalności z uznaniem dyplomu w Niemczech!

Weź sprawy w swoje ręce i zadecyduj sam/a, jak będzie wyglądała Twoja kariera zawodowa.

Jeśli jesteś osobą z wykształceniem pielęgniarskim, posiadasz nostryfikację dyplomu i jesteś zainteresowany/a pracą w różnych placówkach medyczno-opiekuńczych, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

TWÓJ PROFIL
• posiadasz wykształcenie pielęgniarskie oraz doświadczenie zawodowe
• posiadasz nostryfikację dyplomu
• Twój język niemiecki jest na poziomie B2 (certyfikat językowy jest wymagany)
• jesteś osobą odpowiedzialną
• jesteś zainteresowany/a pracą w różnych placówkach medyczno-opiekuńczych
• zaangażowanie, motywacja i empatia wyróżniają Twoją osobowość

TWOJE OBOWIĄZKI:
• opieka pielęgnacyjna nad chorymi
• wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury i ciśnienie
• podawanie leków oraz wykonywanie zastrzyków
• prowadzenie szczegółowej dokumentac
OFERUJEMY:
• umowę na czas nieokreślony
• stawkę godzinową 23,00 € brutto
• świadczenia dodatkowe
• elastyczny czas pracy - możliwość samodzielnego ustalenia dni i godzin pracy
• przyjazną i profesionalną opiekę ze strony naszych pracowników
• dodatek urlopowy i świąteczny
• Minijob, pracę na pełny etat lub na 1/2 etatu

Premia powitalna

• w wysokości 1000 € po zakończeniu szóstego miesiąca pracy na pełny etat w naszej firmie, lub
• w wysokości 500 € w przypadku pracy na 1/2 etatu lub pracy w niepełnym wymiarze godzin, tzw. Minijob

Premia za każdą skutecznie poleconą osobę