Pielęgniarka / Pielęgniarz ++ BERLIN++BRANDENBURG ID Oferty: 122380
29-01-2019
Lekarze/Personel medyczny/Farmacja, Pielęgniarz/pielęgniarka
Berlin, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2700 - 3500 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Poszukujemy pielęgniarzy / pielęgniarek do pracy w okolicach Berlina i/lub Brandenburgii.

Zadecyduj sam/a, jak ma wyglądać Twoja praca. Czy to praca w szpitalu, domu opieki dla osób starszych, hospicjum, czy w przychodniach - to Ty zdecydujesz co, gdzie i jak.

TWÓJ PROFIL
• posiadasz wykształcenie pielęgniarskie oraz doświadczenie zawodowe
• posiadasz nostryfikację dyplomu
• Twój język niemiecki jest na poziomie B2 (certyfikat językowy jest wymagany)
• jesteś osobą odpowiedzialną
• jesteś zainteresowany/a pracą w różnych placówkach medyczno-opiekuńczych
• zaangażowanie, motywacja i empatia wyróżniają Twoją osobowość

TWOJE OBOWIĄZKI:
• opieka pielęgnacyjna nad chorymi
• wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury i ciśnienie
• podawanie leków oraz wykonywanie zastrzyków
• prowadzenie szczegółowej dokumentacji pielęgniarskiej
OFERUJEMY
• umowę na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie według umów taryfowych
• świadczenia dodatkowe
- praca w niedzielę 50%
- praca w dni wolne od pracy 100%
- praca w godzinach nadliczbowych 25%
- praca w godzinach nocnych 25%
• elastyczny czas pracy
• możliwość samodzielnego ustalenia dni i godzin pracy
• możliwość wyboru klienta – bo to Ty decydujesz, gdzie chcesz pracować
• możliwość ustalenie harmonogramu zmian (zmiana poranna, popołudniowa, nocna)
• możliwość ustalenia dogodnych dni wolnych od pracy i urlopu
• dodatek urlopowy i świąteczny
• możliwość rozpoczęcia pracy w każdym momencie
• przyjazną i profesionalną opiekę ze strony naszych pracowników przez 24 godziny na dobę
• premię
• finansujemy zaświadczenia o niekaralności, badania lekarskie G42, szkolenia oraz ubrania robocze
• urlop sabbatical