Pielęgniarka / Pielęgniarz ++ BERLIN ID Oferty: 122380
05-12-2018
Lekarze/Personel medyczny/Farmacja, Pielęgniarz/pielęgniarka
Berlin/Frankfurt am Main, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2700 - 3500 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Poszukujemy pielęgniarzy / pielęgniarki do pracy w placówkach medyczno-opiekuńczych w okolicach Berlina oraz okolicach Frankfurtu nad Menem.

Twoje obowiązki:

• opieka nad osobami wymagającymi intensywnej opieki medycznej
• wykonywanie wszystkich czynności związanych z intensywną opieką medyczną
• przygotowanie i pomoc podczas procedur diagnostycznych i terapeutycznych
• prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej zgodnie z systemem gromadzenia danych (SIS)

Wymagania:

• wykształcenie pielęgniarskie
• doświadczenie w opiece nad pacjentami
• nostryfikacja dyplomu
• język niemiecki na poziomie B2
• fachowa opieka podstawowa i medyczna nad osobami wymagającymi intensywnej opieki medycznej to sprawa bardzo bliska Twojemu sercu
• jesteś osobą niezawodną, a praca na zmiany to żaden problem dla Ciebie
• samodzielna i odpowiedzialna praca w zespole sprawie Ci przyjemność
• zaangażowanie, motywacja i empatia wyróżniają Twoją osobowość
Oferujemy:

• umowę na czas nieokreślony
• atrakcyjne wynagrodzenie, wynagrodzenie wg umów taryfowych oraz świadczenia dodatkowe, jak np. pracownicze programy emerytalne
• szkolenie specjalistyczne
• nadgodziny wypłacamy w formie czasu wolnegu lub jako wynagrodzenie
• premie
• zwrot kosztów podróży lub samochód służbowy
• możliwości doskonalenia zawodowego
• przyjazną i profesionalną opiekę ze strony naszych wewnętrznych pracowników
• możliwość przejęcia przez naszego klienta