Praca magazynowa w zakladzie logistycznym ID Oferty: 60632
Logistyka/Magazyny/Pakowanie, Magazynier
Geldermalsen, Holandia
umowa o pracę; zatrudnienie przez agencję pracy
wynagrodzenie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski, niderlandzki
prawo jazdy B
Timing Eu Services - biuro posrednictwa pracy poszukuje pracowników do pracy przy sortowaniu paczek w zakladzie logistycznym.
Opis stanowiska:
Firma transportowa (logistyczna) świadcząca usługi dystrybucyjne z wieloletnim doświadczeniem znajdująca się w prowincji Gelderland oferuje pracę polegającą na sortowaniu paczek, skanowaniu, układaniu na paletach i w różnego rodzaju metalowych koszach, itp.. Praca ta wykonywana jest w godzinach popołudniowych/nocnych, w pełnym wymiarze godzin i ciężka fizycznie. W tej firmie istnieje możliwość pracy na długi okres czasu.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy (mile widziane),
- dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego,
- dobra kondycja fizyczna,
- duża motywacja do pracy,
- dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
- prawo jazdy (wymagane ze względu na dojazd do pracy),
- doświadczenie i certyfikat na wózki widłowe (mile widziane),
- brak nałogów.
- prace na pelny etat,
- mieszkanie,
- ubezpieczenie,
- dojazd do pracy samochodami firmowymi,
- co tygodniowe wypłaty,
- opiekę polskiego koordynatora.

Prosimy przeslac do nas uzupelnione CV i list motywacyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o niezwloczne przesłanie swojej aplikacji.
Z wyselekcjonowanymi kandydatami będziemy kontaktować się w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00.