Pracownik fizyczny ID Oferty: 131568 Pracownik ogólnobudowlany GRH
11 - 12 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 23-01-2019
11 - 12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: okolice Annemasse (Francja)

Zakres obowiązków:
- malowanie
- szpachlowanie
- murowanie ścianek
- układanie płytek
- demolka
- ogólne prace remontowe, porządkowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość języka francuskiego – mile widziana
- dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- dobra organizacja czasu pracy własnej
- prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
- pracę na dłuższy okres czasu,,
- DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia raz w miesiącu na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie od 11 euro /h (do negocjacji)
Ponadto oferujemy :
- dodatki i premie uznaniowe
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego 25%, 50%,
- wyrobienie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- płatny urlop
- Wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%,
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.