Pracownik fizyczny ID Oferty: 134369 Pracownik obsługi lotniska - wymagany j. niemiecki AP-Partner
1600 - 2400 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 22-03-2019
1600 - 2400 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Agencja Zatrudnienia AP Partner numer KRAZ 12735 dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracowników na stanowisko :

Pracownik obsługi lotniska

⩽ ⩾ OFERUJEMY ⩽ ⩾

• ATRAKCYJNE wynagrodzenie 1600-1900€ netto (1. klasa podatkowa) oraz 1800 - 2100€ netto (3. klasa podatkowa) + bonusy i dodatki ( dodatki finansowe, dofinansowanie do posiłków w kantynie)
• ZAKWATEROWANIE
• zatrudnienie u NIEMIECKIEGO pracodawcy na niemiecką umowę o pracę
• możliwość zdobycia DOŚWIADCZENIA w pracy za granicą
• system pracy 7/3 tzn 7 dni pracy – 3 dni wolnego
• poranna zmiana od 4:00 – wieczorna zmiana do 24:00 – brak zmian nocnych

⩽ ⩾ ZAKRES OBOWIĄZKÓW ⩽ ⩾

✔obsługa bagażowa samolotów
✔praca przy załadunku i rozładunku samolotów
✔praca w hali terminala oraz na płycie lotniska

⩽ ⩾ ZAKWATEROWANIWE ⩽ ⩾

✔Pokoje 2 osobowe (430 €)
✔Pokój 1 osobowy (480 €)
⩽ ⩾ WYMAGANIA ⩽ ⩾

★znajomość języka niemieckiego B2 w mowie i piśmie (Szkolenie w języku niemieckim)
★sprawność fizyczna
★miła aparycja, brak nałogu alkoholowego oraz chęć wyjazdu do Niemiec na stałe
★prawo jazdy (samochód nie jest wymagany, ale prawo jazdy tak)
★zaświadczenie o niekaralności (przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na j. niemiecki)
wraz z dokumentem APOSTILLE

Pierwszy dzień pracy w najgorszym przypadku może nąstąpić nawet do max 2 tygodni od momentu przyjazdu( raczej ok. tygodnia)

CV tylko w języku niemieckim