Pracownik fizyczny ID Oferty: 141349 Pracownik magazynu/praca wakacyjna Unique Personalservice GmbH
9.79 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 25-06-2019
9.79 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy B
Dla naszego klienta w miejscowości Heeslingen poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynu(praca wakacyjna od lipca do września)

Zadania:
- skladowanie/magazynowanie czesci zamiennych
- komisjonowanie i przygotowywanie do wysyłki
- dostarczanie czesci zamiennych dla monterow w warsztatach
- zamawianie czesci zamiennych
- prace inwentaryzacyjne

Wymagania :
- podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- własny samochód będzie dodatkowym atutem
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Co oferujemy :
- niemiecką umowę o pracę
- terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
- naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia
- możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
- indywidualne wsparcie ze strony naszych pracowników
- wynagrodzenie podstawowe plus premie
- zapewnione zakwaterowanie płatne przez pracownika