Pracownik fizyczny ID Oferty: 145790 Pracownik magazynowy/praca dla par Unique Personalservice GmbH
9.79 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 04-06-2019
9.79 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Dla naszych klientów w Elmshorn i okolicach poszukujemy od zaraz pracowników magazynowych

Zadania:
komisjonowanie
pakowanie
załadunek, rozładunek towaru

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
doświadczenie w pracy na magazynie niewymagane
gotowość do pracy zmianowej (2 lub 3 zmiany)
zaangażowanie i motywacja do pracy
własny samochód będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:
niemiecką umowę o pracę
terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
długotrwałe i pewne zatrudnienie
indywidualne wsparcie ze strony naszych pracowników
dobra atmosfera pracy
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika