Pracownik Produkcji (Pakowanie Owoców) ID Oferty: 58740
logo firmy Gap Personnel ★★
Przemysł spożywczy/Produkcja spożywcza, Pracownik produkcji
Evesham, Wielka Brytania
umowa o pracę; praca stała
7.5 - 8.25 GBP brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
12 godzinne zmiany (6-18)

Opis stanowiska:

Pracownik produkcji prestiżowej firmy zajmującej się dystrybucją owoców . Firma zaopatruje największe sklepy oraz firmy z branży żywieniowej w Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków pracownika należy:

•Pakowanie i owoców na linii produkcyjnej,
•Sortowanie, klasyfikacja, ważenie oraz pakowanie produktów na lini produkcyjnej.
•Oznaczanie gotowych produktów,
•Paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,
•Załadunek przetworów do maszyn produkcyjnych,
•Zachowanie standardów higieny oraz BHP,

Wymagania:

•Rzetelność, umiejętność pracy w grupie,
•Dyspozycyjność i chęć do pracy,
•Znajomość języka angielskiego nie wymagana.
•Legalne, stałe zatrudnienie z angielskim pracodawcą,
•Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo – co piątek,
•Przy pracy w nadgodzinach oferujemy 110% stawki podstawowej (po przepracowaniu 44 h)
•Prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
•Nowoczesne zaplecze, magazyn i hala produkcyjna,
•Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
•Możliwość szybkiego rozwoju i awansu,
•Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterów,
•Nie pobieramy żadnych opłat.