Pomocnik na produkcję (Niemcy - Salzwedel) ID Oferty: 103124
Produkcja, Pracownik produkcji
29410 Salzwedel, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
9.49 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje osoby na stanowisko Pomocnik na produkcji chętnej/go do pracy w Niemczech.

Wymagania:
zdolności manualne,
tężyzna fizyczna
elastyczność,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy zmianowej,
znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
posiadanie samochodu warunek konieczny !!!
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim !!!

Obowiązki::
wykonywanie prac dla przemysłu motoryzacyjnego,
klejenie elementów gumowych,
praca w systemie zmianowym,
praca z wykorzystaniem zdolności manualnych,
atrakcyjne wynagrodzenie 9,49 EUR brutto/godzinę +dodatek 200 EUR netto miesięcznie,
praca w 40-to godzinnym wymiarze pracy tygodniowo + ew. nadgodziny
zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-091) przy ulicy Bronowickiej 42/44 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o.