PRACOWNIK PRODUKCJI - praca na warsztacie ID Oferty: 132665
logo firmy AP VECTOR
14-02-2019
Produkcja, Pracownik produkcji
Breda, Holandia
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
12 - 13 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B
AP VECTOR
Firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!
Obecnie do pracy na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/WARSZTATU

Miejsce pracy: Breda (okolice)

Obowiązki:
- wykonywanie elementów konstrukcji stalowych
- produkcja paneli warstwowych
- obsługa maszyn produkcyjnych
- prace montażowe
- praca z elektronarzędziami i rysunkiem technicznym

Wymagania:
- ubezpieczenie w ZUS-ie lub KRUS-ie
- gotowość do dłuższej współpracy
- prawo jazdy kat. B
- j. angielski komunikatywny
- umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
- opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
- opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (również transport na miejscu)
- odzież roboczą oraz narzędzia
- stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
- atrakcyjne wynagrodzenie