Pracownik produkcji ID Oferty: 133712 Pracownik produkcji części samochodowych - Niemcy APN Sp. z o.o.
12 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 21-05-2019
12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pracownik produkcji

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 6 miesięcy z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy
Miejsce pracy: Wallerstein / Bawaria

Firma produkuje podzespoły do samochodów.

Zakres obowiązków:
- montaż,
- kontrola jakości

Wymagania
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (poziom B1)
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane
- prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
Oferujemy
- niemiecką umowę o pracę
- stawka godzinowa : 12 euro brutto
- gwarantowane 35 godzin/tydz
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość stałej współpracy
- pomoc w organizacji transportu do Niemiec

Dodatkowe informacje
Informacji udzielamy również telefonicznie (nr telefonu dostępny po zalogowaniu na stronie PRACUJ W UNII) w dniach pon. – pt. od 9:00 – 17:00
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy