Pracownik produkcji ID Oferty: 137566 Pracownik magazynu Unique Personalservice GmbH
9.79 - 10 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 03-07-2019
9.79 - 10 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Dla naszego klienta w w miejescowości Bergheim poszukujemy od zaraz pracownikow magazynowych

Zadania:
- sortowanie
- skanowanie
- pakowanie
- kontrola jakości

Wymagania:
- gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
- własny samochód mile widziany

Co oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia pracy
długotrwałe zatrudnienie
zakwaterowanie zapewnione przez pracodwacę (płatne prze pracownika)