Wykrawacz drobiu ID Oferty: 66569
Praca fizyczna, Pracownik produkcji
ok .Nates, Francja
umowa o pracę; praca stała
wynagrodzenie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.Poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko: Wykrawacz drobiu
Miejsce pracy: rożne lokalizacje

Zakres obowiązków:
• wykrawanie drobiu w tym kaczek, kurczaków i indyków
• praca na palikach
• praca z nożem, wykrawanie wszystkich elementów

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• atrakcyjne zatrudnienie
• pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
• zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
• zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
• możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Wymagania
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność pracy z nożem
• dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV