Zapraszamy do pracy w Czechach - Czechy ID Oferty: 99797
16-04-2018
Przemysł ciężki, Pracownik produkcji
Frenstat pod Radhostem, Czechy
umowa o pracę; praca stała
3000 - 4000 PLN netto / miesiąc
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Praca w Czechach!!! Oferujemy doskonałą pracę przy produkcji elementów i podzespołów elektronicznych wykorzystywanych w przemyśle samochodowym.
Praca w ogrzewanych, czystych i świetnie doświetl och halach należących do koncernu o zasięgu międzynarodowym, w systemie zmianowym 12-godzinnym (dług – krótki tydzień, od ok. 14 do 16 dniówek w miesiącu). W zamian otrzymają Państwo wysokie wynagrodzenie, wszelkie dodatki i bonusy przewidziane czeskim prawem pracy, m.in.: za spełnienie norm produkcyjnych, za pracę w systemie 12-godzinnym, za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych, pracę w weekendy, a także dodatek na dojazdy (dojazd autobusem z Wodzisławia Śląskiego i Jastrzębia),do 25 dni urlopu w roku. Opieka polskiego koordynatora. Podstawą zatrudnienia jest czeska umowa o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i socjalnym. Wymagamy jedynie zdolności manualnych i chęci do pracy.
W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt telefoniczny lub sms. Spotkania rekrutacyjne odbywają się o godz. 14., w każdy wtorek i czwartek w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Targowej 12, Ip., lub w Cieszynie w środy o godz. 9