+++PRACA PRZY KWIATACH DONICZKOWYCH / DUŻO GODZIN ID Oferty: 119761
15-04-2019
Kwiaty/Ogrodnictwo/Szklarnie, Pracownik szklarni
Cała Holandia, Holandia
umowa zagraniczna; praca stała
9.82 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Praca przy kwiatach doniczkowych.
Praca w szklarni, czasem także na zewnątrz.
40 godzin pracy w tygodniu. Dla chętnych możliwe nadgodziny.
Stawka 9, 82 € brutto za godzinę pracy dla kandydatów od 21 roku życia
Oferta skierowana jest także do par i grup.
Dla chętnych duża ilość godzin.

Opis stanowiska:
praca przy kwiatach doniczkowych,
pełny zakres prac przy uprawie kwiatów doniczkowych,
prace zarówno w szklarni jak i czasem na zewnątrz.

Wymagania:
doświadczenie - mile widziane,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
więcej niż mile widziane prawo jazdy kategorii B.
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę 9, 82 € brutto za godzinę pracy dla kandydatów od 21 roku życia,
40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 95, 00 € za tydzień,
koszt ubezpieczenia: 22, 10 € za tydzień.
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy