Pracownik szklarni ID Oferty: 119761 +++PRACE PRZY TRUSKAWKACH+++ ★★COSMOWORKER - PRACA ZA GRANICĄ
10.71 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 18-06-2019
10.71 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Stawka 10, 71€. :)
Brak problemu z godzinami, możliwe nadgodziny.
Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie.
Znajomość języka angielskiego i prawo jazdy mile widziane, nie obowiązkowe.

Opis stanowiska:
prace przy uprawie truskawek szklarniowych oraz sadzonych na zewnątrz,
obcinanie liści i pędów truskawek,
przesadzanie i sadzenie.

Wymagania:
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
mile widziane prawo jazdy kategorii B,
mile widziane doświadczenie w pracach ogrodniczych,
dyspozycyjność na długi okres czasu.

Oferujemy:
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę w raz ze stałymi dodatkami zmianowymi: 10, 71 € brutto
stawkę w raz ze stałymi dodatkami zmianowymi: 10, 71 € brutto za godzinę pracy,
możliwość pracy w długim okresie czasu,
40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 95, 00 € za tydzień,
koszt ubezpieczenia: 23, 60 € za tydzień.
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy