Pracownik drogowy (TRA/01/19) ID Oferty: 133077
11-02-2019
Inna, Pracownik ziemny
Bruksela, Belgia
umowa o pracę; praca sezonowa
10 - 11 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B, C
WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik drogowy (malowanie znaków poziomych)

Miejsce pracy: Bruksela

Opis stanowiska:

Przygotowywanie drogi pod malowanie.
Malowanie pasów i linii drogowych.
Ustawianie znaków.
Malowanie znaków i linii zwykłych oraz/lub termoplastycznych.
Obsługa różnych maszyn związanych z wykonywaną pracą.
Praca w Brukseli i okolicach.
Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy kat. B i C - mile wdziane.
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, precyzja.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.