Serwisant maszyn i urządzeń ID Oferty: 36263 Automatyk / Serwisant MADO Systemy
5000 - 9000 PLN brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 19-01-2017
5000 - 9000 PLN brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B
Wymagania:

• Wykształcenie techniczne
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Doświadczenie na podobnych stanowiskach: Inżynier Automatyk, Programista PLC itp.
• Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
• Gotowość do wyjazdów
• Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz kooperacji zespołu
• Zorientowanie na klienta.

Obowiązki:

• Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz wykonanie napraw
• Organizacja i wykonanie wdrożeń, uruchomień, legalizacji
• Zarządzanie dostawcami usług i produktów, narzędzi, maszyn etc.
• Przygotowywanie ofert oraz sprzedaż kontraktów serwisowych
• Dbanie o jasną komunikację i dobre relacje w zespole oraz z klientem

Oferujemy
• Szkolenia międzynarodowe
• Pracę w zmotywowanym zespole i w bardzo dobrej atmosferze
• Premie i dodatki
• Samochód służbowy
• Elastyczne formy zatrudnienia