Ślusarz ID Oferty: 41691 Ślusarz - Monter IOS Industrieofen-Service
2300 - 2500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 27-02-2019
2300 - 2500 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Obowiązki
montaz maszyn i urządzeń szlifowanie cięcie prace ślusarskie według rysunku technicznego

Wymagania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód mile widziane dojazd do pracy po stroni pracownika

Oferta
zatrudnienie na warunkach niemieckich
atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 -2500€ brutto + nadgodziny i diety
platny urlop
zakwaterowanie odplatne pokoje 1 osobowe
umowa o prace na niemieckich warunkach zawarta bezposrednio z firma niemiecka na czas nieokreslony (bez agencji)
pelny pakiet sozialny, oplacone wszelkie skladki ubezpieczeniowe w niemieckiej kasie chorych AOK
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV - IOS Industrieofen-Service GmbH

IOS-Industrieofen-Service GmbH
53604 Bad Honnef