Software Test Engineer ID Oferty: 99793
16-04-2018
Informatyka, Tester oprogramowania komputerowego
Pulsnitz, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
40000 EUR brutto / rok
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Zadania oraz opis stanowiska:
- dalszy rozwój testów aplikacji webowych, API oraz aplikacji terminali kart płatniczych,
- bliska współpraca z programistami, requirement managers oraz product owners,
- planowanie, przygotowanie oraz specyfikacja testów systemowych, integracyjnych i jednostkowych,
- automatyzacja testów oraz zarządzanie utworzonymi katalogami testów,
- implementacja oraz regularne przeprowadzanie testów manualnych,
- przygotowanie raportów w języku angielskim i/lub niemieckim.
Wymagania:
- ukończone studia na kierunku informatyki lub pokrewne związane bezpośrednio z programowaniem&testowaniem; istnieje możliwość przedstawienia innych porównywalnych kwalifikacji, np. ukończonych kursów,
- doświadczenie w przygotowawaniu specyfikacji testów oraz w raportowaniu wyników testów,
- know-how: testy funkcjonalne, badania wydajności, kontrola bezpieczeństwa,
- certyfikat ISTQB lub porównywalna wiedza oraz znajomość metodologii Agile będzie dodatkowym atutem.

Secupay AG z siedzibą w Pulsnitz koło Drezna specjalizuje się w rozwiązaniach dla płatności bezgotówkowych, zarówno w przypadku transakcji online jak i offline. Zbudowaliśmy własną platformę płatniczą, której bezpieczeństwo poświadczył instytut BaFin (niemiecki Federalny Urząd Nadzoru Usług Finansowych).
Proponujemy Ci ambitne i urozmaicone zadanie z olbrzymimi perspektywami, w młodym, nastawionym na rozwój zespole. Uzyskasz możliwość pracy z najnowszymi technologiami. Oferujemy, oprócz przyjaznej i otwartej atmosfery, również adekwatne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego kształcenia się.
Uważasz, że to ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie? Nie zwlekaj. Bardzo chętnie poznamy Ciebie i Twoje dotychczasowe doświadczenie. Pełne zgłoszenie powinno zawierać cv oraz list motywacyjny w języku angielskim lub niemieckim. Nie zapomnij wskazać oczekiwanego wynagrodzenia w skali rocznej oraz możliwej daty podjęcia pracy.