Spawacz ID Oferty: 106468
13-06-2018
Produkcja, Spawacz 131/135 (mig/mag)
Meppen, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
1900 - 2300 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Opis stanowiska:

Spawanie metalowych elementów, profili MIG/MAG oraz TIG.
Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku.
Czytanie rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Własne auto (osobowe) - jako atut.
Dokładność, precyzja i wysoka jakość spawów.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie. ( 10e na godz. brutto + 40e diety netto za każdy przepracowany dzień )
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
Gwarantowane ubezpieczenie za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się na stronę PRACUJ W UNII)