Spawacz - Ślusarz ID Oferty: 42571
11-01-2019
Produkcja, Spawacz 131/135 (mig/mag)
Bad Honnef, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2300 - 2800 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
OPIS STANOWISKA:

- spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG,
- spawanie blach,
- samodzielne ustawianie parametrów spawania,

WYMAGANIA:

- aktualne doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG/TIG,
- znajomość rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B (mile widziany wlasny samochod/dojazd do pracy)

zatrudnienie na warunkach niemieckich
atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 - 2800 € brutto + nadgodziny i diety
platny urlop
zakwaterowanie odplatne pokoje 1 osobowe
umowa o prace na niemieckich warunkach zawarta bezposrednio z firma niemiecka na czas nieokreslony (bez agencji)
pelny pakiet sozialny, oplacone wszelkie skladki ubezpieczeniowe w niemieckiej kasie chorych AOK
stawka godzinowa: 13.50 Euro brutto/godz., 14.00 do 16.00 Euro po czasie probnym

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsylania CV

IOS Industrieofen-Service GmbH
53604 Bad Honnef