Spawacz 135 ID Oferty: 139808
15-04-2019
Spawalnictwo, Spawacz 135 (mag)
Salzgitter, Niemcy
umowa zagraniczna; praca tymczasowa/przez agencję pracy
16.76 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 4
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Dla naszego wieloletniego klienta poszukujemy Spawaczy MAG.
Lokalizacja: Salzgitter

Zakres obowiązków:
- Spawanie podwozi do pojazdów taboru kolejowego
- Spawanie grubych blach takze w pozycjach wymuszonych
- Drobne prace slusarskie

Wymagania:
- Ukonczona szkola srednia lub zawodowa o kierunku technicznym
- Doswiadczenie w pracy jako spawacz
- Mile widziane doswiadczenie w spwaniu metoda TIG
- Umiejętne czytanie rysunku technicznego oraz spawalniczego
- Samodzielne wykonywanie obowiazkow
- Język niemiecki w stopniu podstawowym, dobrym
135 P FW 2.2 t12 PB ml
135 P BW 2.2 t12 PA ss nb
135 P BW 2.2 t08PC ss nb
- Chęć do pracy w systemie 1 lub 2 zmianowym
- Prawo jazdy oraz wlasne auto do dyspozycji
- Wynagrodzenie 16,76€ brutto na start (po 4 mieciacach podwyzka)
- Organizacja zakwaterowania
- Prace na pełny etat
- Kontakt z osoba mówiącej w języku polskim

Wymagany przyjazd na oddanie próbek