Spawacz TIG RVS . Holandia od € 15 netto ID Oferty: 106471
06-12-2018
Spawalnictwo, Spawacz 141 (tig)
Eindhoven, Holandia
kontrakt; praca tymczasowa/przez agencję pracy
15 EUR netto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski, niemiecki
prawo jazdy B
PRACA w HOLANDII OD ZARAZ.

Spawacz TIG RVS. od € 15 netto na godzine. Od zaraz. Tylko z własnym samochodem.

Miejsce pracy:
Regio Eidhoven

Opis pracy:
Spawanie ze stali nierdzewnej, grubosc od 1 do 5 mm.
Zakres obowiązków: cięcie, szlifowanie, wiercenie oraz spawanie blach grubości 1 - 5mm.

Profil kandydata:
- Doświadczenie na kontraktach zagranicznych w Holandii.
- Komunikatywna znajomosc holenderskiego lub angielskiego lub niemieckiego.
- Umiejetnosc pracy na samodzielnym stanowisku.
- CERTYFIKATY, uprawnienia na TIG (RVS).
Wymagamy:
Wyksztalcenie minimum zawodowe.
Doswiadczenie w spawaniu TIG (min. 3 lata).
Doswiadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata).
Dobra znajomosc rysunku technicznego.
Koniecznie prawo-jazdy i własne auto.
Sofi numer.
Gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji.
Motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy.
Samodzielność.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na holenderskich warunkach.
• Wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy.
• Wynagrodzenie netto : € 15 netto na godzinę
• Możliwe nadgodziny
• Zakwaterowanie w kwocie od €80.00 tygodniowo